Про нас

Успіх компанії «Інтерпродсервіс» заснований на цінностях, які створювалися роками. І кожна цінність залишається актуальною і сьогодні, коли компанія тримає марку лідера.

Цінності компанії «Інтерпродсервіс»

  • Бездоганна якість продукції. Використання відбірної сировини, сучасні процеси переробки і власна лабораторія контролю якості дозволяють постачати на український ринок продукти, гарантовано високої якості.
  • Інноваційні технології виробництва. Компанія інвестує кошти в розвиток виробництва з метою відкриття нових ліній і створення продуктів, які не мають аналогів.
  • Лояльна маркетингова політика. Довіра і партнерство - основа співпраці з постачальниками і торговими мережами. Соціальна відповідальність. Екологічні технології, які використовуються, дозволяють мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Історія успіху

Історія «Інтерпродсервіс» почалася в 1998 році в місті Хмельницькому - компанія вже через кілька років стала виробником морепродуктів номер один на ринку Західної і Центральної України. В асортименті більше 130 видів солено-копченої продукції і пресервів. Компанія «Інтерпродсервіс» щорічно збільшувала потенціал за рахунок високоякісних продуктів і конкурентних цінових пропозицій, що дозволило в короткі терміни налагодити співпрацю з найбільшими торговими мережами. На сьогоднішній день в списку досягнень є вагомі нагороди і визнання на вітчизняному та міжнародному ринку. На підприємстві на сьогоднішній день працює понад 150 фахівців - «Інтерпродсервіс» забезпечує навчання і стажування співробітників за кордоном.

А основним аргументом на користь «Інтерпродсервіс» було і залишається якість продукції. Завдяки сучасним технологіям переробки зберігається природний смак і користь морепродуктів. Перевірені часом технології - компанія використовує виключно дерев'яну тріску в процесі копчення риби, без застосування «рідкого диму» та інших добавок.Жесткое дотримання санітарно-гігієнічних норм на підприємстві, строгий виробничий контроль і висока кваліфікація співробітників є кращими доказами на користь того, що підприємство повністю виконує взяті зобов'язання перед споживачами.

Працює власна атестована лабораторія для постійного відстеження якості сировини і кінцевого продукту. Система ефективного менеджменту і лояльна політика партнерства дозволяє компанії «Інтерпродсервіс» залучати до співпраці як великих, так і малих постачальників продукції. Гарантована якість, виконання взятих зобов'язань і конкурентні ціни були і залишаються основними аргументами на користь «Інтерпродсервіс». Компанія неодноразово брала участь у вітчизняних і міжнародних професійних виставках і конкурсах. У власному портфоліо нагород «Інтерпродсервіс» має оцінку лідера і визнання експертів і конкурентів..